
Коробка Kalipso Reversible 16514 275x187x50 під воблер
270 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (93) 260-00-26
Lifesell
- +380 (68) 720-00-72Київстар
- +380 (95) 720-00-27Vodafone
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1306003
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість осередків | 14 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 27.5 см |
| Ширина | 18.7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 270 ₴



















