
Коробка Kalipso Reversible 14510 206х175х44 під воблер
193,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (93) 260-00-26
Lifesell
- +380 (68) 720-00-72Київстар
- +380 (95) 720-00-27Vodafone
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1306002
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість осередків | 10 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 4.4 см |
| Довжина | 20.6 см |
| Ширина | 17.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 193,50 ₴



















